Obec Vernířovice

Byli jsme zařazeni do soutěže Náš evropský projekt

Vážení spoluobčané, v nedávné době byl realizován projekt Revitalizace Merty a Ztraceného potoka, který zpříjemňuje prostředí naší obce, vybízí k odpočinku, plní ekologickou funkci a v současné době je dominantním prvkem v obci, který zaujme i naše návštěvníky. (Rozklikněte.)

Vážení spoluobčané,

v nedávné době byl realizován projekt Revitalizace Merty a Ztraceného potoka, který zpříjemňuje prostředí naší obce, vybízí k odpočinku, plní ekologickou funkci a v současné době je dominantním prvkem v obci, který zaujme i naše návštěvníky.

Toto dílo bylo zařazeno do soutěže Náš evropský projekt, jejímž cílem je ocenit zajímavé spolufinancované Evropskou unií které vznikají na území měst a obcí v naší české krajině.

O vítězích v soutěži rozhodne veřejnost. První tři projekty s nejvyšším poměrem „lajků“ k počtu obyvatel vyhrávají příspěvek na uspořádání obecní slavnosti a, až to bude možné, pracovní návštěvu evropských institucí v Bruselu.. Hlasovat je možné přes Facebookové album ZDE NA TOMTO ODKAZU.

Hlasování probíhá od 19. dubna do 21. května. Pro konečné pořadí bude počet získaných lajků/reakcí diskontován počtem obyvatel dané obce či města, aby byla zohledněna velikost obce (tj. pořadí v soutěži bude určeno koeficientem „počet hlasů / počet obyvatel“ .

Další informace o projektu a pravidlech najdete na webových stránkách soutěže zde.

Vyhodnocení výsledků veřejného hlasování bude dokončeno 24. 5. 2021 do 16:00. Vítězné obce budou zveřejněny na webových stránkách a facebookovém profilu Zastoupení Evropské komise v ČR, a v návaznosti na to také na profilech informační sítě Europe Direct, Svazu měst a obcí a Ministerstva pro místní rozvoj.

Budeme rádi za Vaši podporu. Děkujeme!

Datum vložení: 22. 5. 2021 13:28
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2021 21:20